Dostarczamy
najlepszą europejską
jakość produkcji

Produkujemy
w Europie

Produkty Axtel dostępne są na rynku od 2004 roku. Od początku istnienia firmy dbamy o ich najwyższą jakość, wytrzymałość połączoną jednocześnie z szeroką funkcjonalnością. Opinie i doświadczenia naszych klientów od zawsze są dla nas istotne dlatego uwzględniamy je w trakcie projektowania kolejnych modeli wchodzących na rynek. Pełna kontrola procesów wytwarzania jest niezwykle trudna w przypadku gdy produkcja odbywa w krajach dalekiego wschodu lub realizują ją podmioty zewnętrzne.

Dlatego wiele lat temu podjęliśmy decyzję, aby nasze słuchawki wytwarzać w Unii Europejskiej, a konkretnie w Polsce, gdzie obowiązują wysokie standardy i zarazem gdzie jesteśmy w stanie w pełni kontrolować proces produkcji od A do Z, tym samym zapewniając ich najwyższą jakość przy zachowaniu optymalnej ceny.

Unikatowa w regionie,
nowoczesna fabryka Axtel

Niewiele firm z branży telekomunikacyjnej, nawet tych działających globalnie, może pochwalić się własnym zakładem produkcyjnym w środku Europy. Tym bardziej jesteśmy dumni, że po wielu latach przygotowań, w 2021 roku uruchomiony został nowoczesny zakład produkcyjny Axtel w Majdanie Nowym w województwie lubelskim. Ta nowoczesna fabryka, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej i powstała w zaledwie 1,5 roku,. Przy jej tworzeniu wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

Zakład wyposażony jest w urządzenia laboratoryjne i produkcyjne, które umożliwiają wykonywanie wszystkich procesów produkcyjnych lokalnie. Dodatkowo zaprojektowana i wdrożona została nowoczesna linia montażowa, która pozwala na w pełni zautomatyzowaną i efektywną produkcję profesjonalnych zestawów słuchawkowych Axtel, w tym innowacyjnego modelu Axtel Prime X3 przeznaczonego specjalnie dla osób z częściową, lub całkowitą utratą wzroku. Wszystkie urządzenia obsługiwane są przez wykwalifikowaną załogę, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard oferowanych produktów.

Własne centrum R&D

Projektowanie i produkcja nowoczesnego sprzętu telekomunikacyjnego nie jest możliwa bez zaangażowania nowoczesnych technologii, a także wykwalifikowanego zespołu ekspertów, udoskonalających istniejące i opracowujących nowe modele produktów.

W Axtel jesteśmy w stanie to zapewnić dzięki działającemu we współpracy z fabryką własnemu, profesjonalnie wyposażonemu Centrum R&D, w którym zatrudniamy inżynierów, programistów i projektantów, pracujących nad najwyższą jakością naszych produktów. Dodatkowo dzięki własnemu Centrum R&D jesteśmy niezwykle elastyczni w porównaniu z konkurencją, ponieważ jesteśmy w stanie „kastomizować” nasze produkty zgodnie z oczekiwaniami konkretnych klientów.

Dbamy o środowisko naturalne

W dzisiejszych czasach firmy produkcyjne powinny odpowiedzialnie podchodzić do kwestii ochrony środowiska. W Axtel zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego kładziemy duży nacisk na zrównoważone zarządzanie firmą oraz tworzenie produktów nie tylko ułatwiających życie naszym klientom, ale także mających minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Jako firma odpowiedzialna społecznie dbamy o bezpieczeństwo i ochronę środowiska poprzez przestrzeganie międzynarodowych standardów, segregację odpadów, a także dobór ekologicznych materiałów oraz ograniczenie zużycia energii, m in. w naszej nowej fabryce w Majdanie Nowym.
Dodatkowo od lat stosujemy:

  • Odkup zużytego sprzętu i ponowne wykorzystanie komponentów i materiałów
  • Możliwość odnawiania używanych zestawów słuchawkowych
  • Najwyższe unijne standardy produkcji
  • Ekologiczne, tekturowe opakowanie

Chcemy, aby nasi klienci i partnerzy mieli poczucie, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby dbać o naszą planetę i w jak najmniejszym stopniu ją zanieczyszczać.

Nowe produkty