Profesjonalne telefony IP

Telefony Axtel to wysokiej jakości, krystaliczny dźwięk, niezawodność oraz komfort użytkowania.

Sprawdź nasze produkty

O telefonach Axtel

Seria telefonów IP Axtel jest niezawodnym rozwiązaniem, dzięki zastosowaniu najlepszych technologii w branży oraz współpracy z światowymi dostawcami. Dzięki użyciu technologii Voice over IP (VoIP) telefony komunikują się głosem w jakości HD.

Transmitowany głos jest wyraźny i zrozumiały dla odbiorcy, w jakości porównywalnej do rozmów bezpośrednich. Wyposażone w podwójny gigabitowy port sieciowy Ethernet, mogą być zasilane poprzez Power Over Ethernet lub zasilacz sieciowy. Wytrzymałe na wiele godzin ciągłej pracy spełniają najwyższe standardy zadawalając najbardziej wymagających użytkowników.

Międzynarodowy zasięg

Z roku na rok Axtel otwiera nowe biura sprzedaży na całym świecie oraz nawiązuje współprace z lokalnymi partnerami. Pomaga to marce poznać jeszcze lepiej potrzebny klientów równocześnie zwiększając dostępność produktów na danym rynku.

Szybkość wdrożenia

W Axtel zdajemy sobie sprawę, że konfiguracja produktu jest zazwyczaj długim, żmudnym procesem przez który trzeba przejść. Dlatego cała linia telefonów Axtel posiada prostą w obsłudze aplikację, która umożliwia szybkie wdrożenie oraz automatyczną konfigurację telefonów/provisioning przez HTTP, HTTPS, FTP oraz PnP.

Unikalność produktów

Posiadanie telefonu VoIP jest nieodzownym elementem każdego nowoczesnego biznesu. Modele Axtel wyposażone są w duży wyświetlacz LCD, który można przystosować do osobistych preferencji użytkownika dzięki technologii XML. Podstawa telefonu regulowana w dwóch płaszczyznach oraz możliwość montażu na ścianie zapewniają ergonomię pracy.

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz również Słuchawki Axtel