Intuicyjne telefony IP

Seria telefonów Axtel została zaprojektowana z myślą o firmach dla których jakość produktów i ich funkcjonalność są priorytetem.

Dowiedz się więcej

Axtel to międzynarodowy producent telefonów IP

Europejska marka Axtel specjalizuje się w produkcji profesjonalnych słuchawek nagłownych i telefonów IP. Wielo letnie doświadczenie na rynku oraz ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby użytkowników umożliwiły stworzenie funkcjonalnego produktu przy zastosowaniu najwyższych technologii w branży. Dbanie o każdy szczegół oraz niezawodność są domeną Axtel dlatego klienci, którzy raz poznają jakość produktów zostają z marką na lata.

Poznaj nasze produkty

Telefon IP AX-300G
Telefon IP stworzony z myślą o biznesie. AX-300G klasyczny telefon VoIP

AX-300G to łatwy w użytkowaniu, nowoczesny telefon biurowy posiadający 4 konta SIP, 4 przyciskikontekstowe oraz 5-stronne połączenia konferencyjne. Model wyposażony jest w zaawansowanysystem redukcji zakłóceń, przyczyniając się do usprawnienia komunikacji i zwiększenia wydajnościpracy.

Dowiedz się więcej
Telefon IP AX-400G
AX-400G z kolorowym wyświetlaczem oraz gigabitowymi interfejsami

AX-400G to innowacyjny telefon IP z wbudowanym wyświetlaczem TFT-LCD 2,8” o rozdzielczości 320*240 pikseli, dwuportowym gigabitowym przełącznikiem. Posiada 6 przycisków linii z diodami LED, do 8 kont SIP oraz 5-stronne połączenia konferencyjne. Model z serii multimedialnej zapewnia najwyższą jakość dźwięku HD bez zbędnych odgłosów echa i zakłóceń. Zaprojektowany dla firm, które stawiają na niezawodność i przystępną cenę.

Dowiedz się więcej
Telefon IP AX-500W
Multimedialny model nowej generacji z funkcją Wifi/ Bluetooth

Telefon linii AX-500W z dwuportowym gigabitowym przełącznikiem, wyróżnia się wbudowanym modułem Wifi oraz Bluetooth. Przeznaczony dla firm każdej wielkości. Posiada 12 kont SIP, 5-stronny mostek audiokonferencyjny oraz możliwość integracji z innowacyjnym systemem EHS. Rozszerzoną funkcjonalność linii AX-500W dopełnia elegancki wygląd, który zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz również Słuchawki Axtel