24 marca 2020

Kreatywność w biznesie… Słuchawki Axtel i ich personalizacja

Słuchawki Axtel to profesjonalne i najwyższej jakości rozwiązanie dla firm, gwarancja niezawodności oraz niczym niezakłóconego dźwięku dla obu stron rozmowy, a także trwałość wykonania, wygoda i wyjątkowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb i stylu, design.

Kreatywność w biznesie… To naprawdę proste! Każdy może zaprojektować słuchawki tak, jak tylko chce – wybierając ulubiony kolor lub taki, który współgra z wizerunkiem firmy, czy decydując się na umieszczenie logo na słuchawce. Dzięki kreatorowi dostępnemu na stronie https://axtelworld.pl/sluchawki/personalizacja/ łatwo i szybko stworzysz swoją, oryginalną słuchawkę.

W biznesie i budowaniu przyjaznego środowiska pracy liczy się każdy szczegół. Wprowadź do firmy kolor i spersonalizowane słuchawki, takie, które będą podobać się Tobie, pracownikom oraz Klientom. Baw się kolorami, wybierając spośród 15 różnych odcieni oringu. Dodaj na słuchawkę logo, dzięki któremu każda osoba wchodząca do biura od razu będzie wiedziała, gdzie się znalazła, a znak firmowy będzie się utrwalał w jej pamięci.

Nie wszystko musi być czarne czy białe – choć oczywiście może! Kolory to radość, energia, moc! Mają one wpływ m.in. na nasze samopoczucie, kreatywność, efektywność i pomysłowość. Wybierz kolor oringu, który będzie sprzyjał pracy Twojego zespołu. Pracownicy również mogą się zaangażować w zabawę kolorami i wybór odpowiednich dla siebie słuchawek. Dzięki temu będą zadowoleni i jeszcze bardziej związani z firmą oraz pracą.

Identyfikacja wizerunkowa to kolejny aspekt, w którym spersonalizowane słuchawki Axtel sprawdzą się idealnie. Jeśli na przykład w danej firmie stawia się na kolor niebieski – logo, strona czy nawet wystrój biura są w tej barwie, słuchawki z niebieskim oringiem będą idealnym tego dopełnieniem

Logo firmy, to szczególny znak, który ma sprzyjać jej rozpoznawalności. Dbając o identyfikację wizerunkową ważne jest, żeby było jak najbardziej widoczne i tutaj słuchawki Axtel idealnie się wpisują – zamieszczone na nich logo jest wyraźne, jeszcze bardziej podkreśla charakter firmy i jej dbałość o każdy szczegół.

W pracy liczy się jakość sprzętu, z którym pracujemy, ale ponadto wszyscy lubimy otaczać się tym, co ładne, oryginalne. Słuchawki Axtel właśnie takie są – łączą w sobie niezawodność, niezwykłą wygodę użytkowania, a do tego są ładne, kolorowe, podkreślają indywidualność firmy.

Axtel dba o swoich Klientów, ich potrzeby, wymagania. Wie, jak ważna w biznesie jest personalizacja, dzięki której firma ma swój styl i charakter. Axtel to możliwość kreowania słuchawek, dająca radość i wprowadzająca do pracy kolor, ale również świetna zabawa, która jeszcze bardziej łączy zespół z pracą, daje energię i motywację. 

Dla Axtel najważniejszy jest Klient, stąd możliwość tworzenia oryginalnych, spersonalizowanych, charakterystycznych dla danej firmy słuchawek. Koniec z nudą! Baw się, motywuj i ciesz kolorami! W pracy może i powinno być fajnie, barwnie i tak, jak tylko chcesz! Zatem do dzieła – kreator czeka!