AXTEL HEADSETS AXTEL HEADSETS

Słuchawki

Inspirowane potrzebami użytkowników

Sprawdż nasze produkty

Axtel jest globalną marką specjalizującą się w produkcji profesjonalnych słuchawek nagłownych, w tym także słuchawek komputerowych.

Axtel to europejski producent urządzeń telekomunikacyjnych, który dostarcza rozwiązania przeznaczone do biur, call center, a także klientów indywidualnych. W procesie produkcji najważniejszym priorytetem są dla nas potrzeby, oczekiwania oraz komfort klientów, dlatego zapewniamy produkty najwyższej, światowej jakości, niezależnie od tego czy są to profesjonalne słuchawki QD, Unified Communcation, Direct, bezprzewodowe czy słuchawki komputerowe. Axtel stawia na nowoczesne technologie dźwięku, zapewniając najwyższą jakość rozmów, a tym samym ułatwiając pracę tym, którzy korzystają z produktów naszej marki.

Wyznaczamy światowe standardy jakości profesjonalnych zestawów słuchawkowych, w tym słuchawek komputerowych i innych rozwiązań telekomunikacyjnych

Komunikacja musi być efektywna, skracać dystans. Zestawy słuchawkowe Axtel sprawiają, że właśnie taka jest – niczym niezakłócona, profesjonalna. Do tego należy dodać niezawodność i maksymalną wygodę użytkowania, którą zapewnia specjalna, ergonomiczna konstrukcja. Śledzenie światowych trendów, podążanie za nimi, a przede wszystkim wychodzenie o krok dalej pozwala marce wyznaczać nowe standardy w branży. Klienci, którzy raz poznali nasze produkty, zostają z nami już na zawsze. Jakość to wartość w biznesie, a Axtel ją niewątpliwie zapewnia. Już teraz odmień jakość swojej pracy i znajdź najlepsze dla siebie słuchawki profesjonalne lub słuchawki komputerowe z oferty Axtel.

Sprawdż nasze produkty

Technologia, Jakość, Precyzja

Jakość dźwięku oraz niezawodność i maksymalna wygoda użytkowania są dla nas głównymi wyznacznikami idealnie skonstruowanej słuchawki. Dzięki temu dopasowujemy gamę naszych produktów do potrzeb małych biur, jak i rozległych Call Center, zdobywając zaufanie Klientów na całym świecie.

Jesteśmy na rynku
od 2004 rok
Europejska
międzynarodowa marka
Jesteśmy dostępni
w 98 krajach

VOICE UC45 NC

Wszechstronność ponad wszystko

Słuchawki Voice UC45 są idealne do biura, pracy oraz edukacji zdalnej, a także słuchania muzyki, dzięki dużym wygłuszającym głośnikom oraz możliwości samodzielnej korekcji parametrów akustycznych. Mogą być stosowane także jako słuchawki komputerowe.

Najbardziej zaawansowana technologicznie oraz uniwersalna słuchawka z linii Unified Communication została wyposażona w podświetlany pilot USB z przyciskiem Audio, diodę zajętości na mikrofonie z pasywną redukcją szumów oraz złącza, które umożliwiają jej podłączenie za pomocą wtyczki USB lub Jack 3,5mm.

Zobacz więcej

VOICE 40 HD duo NC

Krystalicznie czysty dźwięk niezależnie od otoczenia

Seria Axtel Voice QD to profesjonalne słuchawki, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najbardziej wymagających i najgłośniejszych biurach. Dzięki uniwersalnemu złączu QD, możliwe jest połączenie słuchawki z różnymi urządzeniami takimi jak: telefony stacjonarne, telefony komórkowe i komputery, dzięki czemu można je stosować jako słuchawki komputerowe.

Zobacz więcej

VOICE 28 HD duo NC

Komfort podczas długich godzin użytkowania

Krystalicznie czysty dźwięk w trakcie połączenia oraz komfort w użytkowaniu mają kluczowy wpływ na produktywność współczesnej organizacji.

Seria VOICE oferuje model z wewnętrznymi głośnikami w rozmiarze 28 mm pokrytymi miękką gąbką. Większe nauszniki zapewniają doskonałą eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów. Zestaw po zastosowaniu odpowiedniego kabla QD może być używany także jako słuchawki komputerowe.

Zobacz więcej

PRIME X3 duo

Swoboda i mobilność w komunikacji biznesowej

Bezprzewodowy zestaw Axtel Prime X3 został zaprojektowany do biur i użytkowników, dla których swoboda komunikacji oraz mobilność są istotnym elementem rozwoju biznesu. Możliwość sprawnej integracji tego rozwiązania jednocześnie z komputerem, telefonem stacjonarnym i telefonem komórkowym, w pełni zaspokaja różne potrzeby komunikacyjne firm.

Zobacz więcej
Wszystkie produkty

Dlaczego Axtel?

słuchawki axtel
Szerokopasmowy dźwięk HD
Zaawansowana redukcja szumów
Mikrofon z redukcją szumów
Technologia Acoustic Protection
Technologia Automatic Gain Control
Cyfrowe przetwarzanie dźwięku DSP
Elastyczna i lekka konstrukcja
Rozwiązanie na jedno lub dwoje uszu

Krystalicznie czysty dźwięk w trakcie konwersacji – sprawdź jak działa

Sprawdź lepszą jakość komunikacji biznesowej z technologią redukcji szumów. Dzięki niej wyeliminujesz uciążliwy hałas z otoczenia, a każda rozmowa z klientem będzie wyraźna i zrozumiała dla obu stron. Komfortowe warunki pracy i wyraźny dźwięk pozwalają konsultantowi lepiej skupić się na swoich codziennych zadaniach, co przekłada się bezpośrednio na jego produktywność.

Start
Redukcja szumów – wyłączona
AXTEL HEADSETS AXTEL HEADSETS AXTEL HEADSETS

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?

Kompatybilność