AXTEL HEADSETS AXTEL HEADSETS

Profesjonalne
Słuchawki

Zainspirowane potrzebami użytkowników

Sprawdż nasze produkty

Axtel jest europejską i globalną marką specjalizującą się w produkcji profesjonalnych słuchawek nagłownych

Międzynarodowy producent profesjonalnych zestawów słuchawkowych Axtel gwarantuje rozwiązania komunikacyjne najwyższej jakości dla biur oraz Call Center. Klient, jego potrzeby, oczekiwania i komfort są najważniejsze, dlatego Axtel stawia na nowoczesne technologie dźwięku, zapewniając najwyższą jakość rozmów, a tym samym ułatwiając pracę tym, którzy korzystają z produktów marki.

Nie tylko podążamy za światowymi trendami, ale także je przekraczamy i wyznaczamy

Komunikacja musi być efektywna, skracać dystans, dzięki słuchawką Axtel właśnie taka jest – niczym niezakłócona, profesjonalna. Do tego należy dodać niezawodność i maksymalną wygodę użytkowania, którą zapewnia specjalna, ergonomiczna konstrukcja. Śledzenie światowych trendów, podążanie za nimi, a przede wszystkim wychodzenie o krok dalej pozwala marce wyznaczać nowe, najwyższej jakości standardy w branży. Klienci, którzy poznali nasze produkty, już z nami zostają, wiedzą, że ich sukces jest dla nas najważniejszy. Jakość to wartość w biznesie, a Axtel ją po prostu zapewnia.

Sprawdż nasze produkty

Technologia, Jakość, Precyzja

Jakość dźwięku, niezawodność i maksymalna wygoda użytkowania są dla nas głównymi wyznacznikami idealnie skonstruowanej słuchawki. Dzięki temu dopasowujemy gamę naszych produktów do potrzeb małych biur, jak i rozległych Call Center, zdobywając zaufanie Klientów na całym świecie.

Jesteśmy na rynku
od 16 lat
Europejska
międzynarodowa marka
Jesteśmy dostępni
w 98 krajach

VOICE 40 HD duo NC

Krystalicznie czysty dźwięk niezależnie od otoczenia

Seria Axtel VOICE QD to profesjonalne słuchawki, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najbardziej wymagających, najgłośniejszych biurach. Dzięki uniwersalnemu złączu QD, możliwe jest połączenie słuchawki z różnymi urządzeniami takimi jak: telefony stacjonarne, telefony komórkowe i komputery.

Zobacz więcej

VOICE 28 HD duo NC

Komfort podczas długich godzin użytkowania

Krystalicznie czysty dźwięk w trakcie połączenia oraz komfort w użytkowaniu mają kluczowy wpływ na produktywność współczesnej organizacji.

Seria VOICE oferuje model z wewnętrznymi głośnikami w rozmiarze 28 mm pokrytymi miękką gąbką. Większe nauszniki zapewniają doskonałą eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

Zobacz więcej

PRIME X3 duo

Swoboda i mobilność w komunikacji biznesowej

Bezprzewodowy zestaw Axtel Prime X3 został zaprojektowany dla biur i użytkowników dla których swoboda komunikacji i mobilność są istotnym elementem rozwoju biznesu. Możliwość sprawnej integracji jednego rozwiązania z komputerem, telefonem stacjonarnym i telefonem komórkowym w pełni zaspokaja różne potrzeby komunikacyjne firm.

Zobacz więcej
Wszystkie produkty

Dlaczego Axtel?

Szerokopasmowy dźwięk HD
Zaawansowana redukcja szumów
Mikrofon z redukcją szumów
Technologia Acoustic Protection
Technologia Automatic Gain Control
Cyfrowe przetwarzanie dźwięku DSP
Elastyczna i lekka konstrukcja
Rozwiązanie na jedno lub dwoje uszu

Krystalicznie czysty dźwięk w trakcie konwersacji – sprawdź jak działa

Sprawdź lepszą jakość komunikacji biznesowej z technologią redukcji szumów. Dzięki niej wyeliminujesz uciążliwy hałas z otoczenia, a każda rozmowa z klientem będzie wyraźna i zrozumiała dla obu stron. Komfortowe warunki pracy i wyraźny dźwięk pozwalają konsultantowi lepiej skupić się na swoich codziennych zadaniach, co przekłada się bezpośrednio na jego produktywność.

Start
Redukcja szumów – wyłączona
AXTEL HEADSETS AXTEL HEADSETS AXTEL HEADSETS

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?

Kompatybilność