Telefony IP

Wszystkie telefony IP od Axtel zostały zaprojektowane z myślą o firmach, dla których jakość produktów i ich funkcjonalność są priorytetem.

Dowiedz się więcej

Telefony IP z oferty Axtel – wybierz międzynarodowego producenta.

Europejska marka Axtel specjalizuje się w produkcji profesjonalnych słuchawek nagłownych, telefonów IP oraz kamer internetowych. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby użytkowników umożliwiły stworzenie funkcjonalnego produktu przy zastosowaniu najwyższych technologii w branży. Dbanie o każdy szczegół oraz niezawodność są domeną Axtel, dlatego klienci, którzy raz poznają jakość telefonu IP, zostają z marką na lata. Telefony IP od Axtel sprawią, że jakość Twojej pracy wzrośnie. Przekonaj się.

Poznaj nasze produkty – wybierz swój telefon IP

Telefon IP ax-200 VOIP
Telefon IP AX-200
Ekonomiczne rozwiązanie – telefon IP dla wymagających firm.

AX-200 to nowy telefon IP z portfolio Axtel. Prosty, a jednocześnie oferujący funkcje, które z reguły można znaleźć w bardziej zaawansowanych modelach. Ten kompaktowy telefon IP, charakteryzujący się solidną konstrukcją, przeznaczony jest dla pracowników biurowych. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wbudowany wyświetlacz LCD z podświetleniem zapewnia szybki i łatwy podgląd oczekujących wiadomości i połączeń. AX-200 to telefon IP, którego jakość zaspokoi Twoje potrzeby telekomunikacyjne.

 

Dowiedz się więcej
Telefon IP AX-300G od Axtel
Telefon IP AX-300G
Klasyczny telefon IP AX-300G – stworzony z myślą o biznesie.

AX-300G to łatwy w użytkowaniu, nowoczesny telefon IP, posiadający 4 konta SIP, 4 przyciski kontekstowe oraz 5-stronne połączenia konferencyjne. Ten telefon IP wyposażony jest w zaawansowany system redukcji zakłóceń, dzięki czemu przyczynia się do usprawnienia komunikacji i zwiększenia wydajności pracy.

Dowiedz się więcej
Telefon IP AX-400G Axtel
Telefon IP AX-400G
Profesjonalny telefon IP AX-400G z kolorowym wyświetlaczem oraz gigabitowymi interfejsami

AX-400G to innowacyjny telefon IP z wbudowanym wyświetlaczem TFT- LCD 2,8” o rozdzielczości 320*240 pikseli, dwuportowym gigabitowym przełącznikiem. Posiada 6 przycisków linii z diodami LED, do 8 kont SIP oraz 5-stronne połączenia konferencyjne. Model z serii multimedialnej zapewnia najwyższą jakość dźwięku HD bez zbędnych odgłosów echa i zakłóceń. To telefon IP zaprojektowany dla firm, które stawiają na niezawodność i przystępną cenę.

Dowiedz się więcej
Telefon IP AX-500W od firmy Axtel
Telefon IP AX-500W
Multimedialny telefon IP nowej generacji z funkcją Wifi/ Bluetooth

Telefon IP linii AX-500W z dwuportowym gigabitowym przełącznikiem, wyróżnia się wbudowanym modułem Wifi oraz Bluetooth. Przeznaczony dla firm każdej wielkości. Posiada 12 kont SIP, 5-stronny mostek audiokonferencyjny oraz możliwość integracji z innowacyjnym systemem EHS. Rozszerzoną funkcjonalność linii AX-500W dopełnia elegancki wygląd, który zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. To telefon IP o wysokim standardzie działania, charakteryzujący się nowoczesnym designem.

Dowiedz się więcej
Moduł rozszerzający AX-46 do telefonów IP
Moduł rozszerzający AX-46
Moduł rozszerzający AX-46

Zarządzanie połączeniami w dużej firmie nie należy do łatwych i często nawet najbardziej zaawansowany telefon stacjonarny nie jest w stanie sprostać temu zadaniu w pojedynkę. Moduł rozszerzający AX-46 powstał, by maksymalnie zwiększyć funkcjonalność Twojego telefonu IP Axtel AX-500W i pomóc uzyskać jeszcze większą kontrolę nad połączeniami telefonicznymi pracownikom na stanowiskach asystenckich i sekretarskich.

Dowiedz się więcej

Telefony IP Axtel

Wszystkie telefony IP Axtel jest niezawodnym rozwiązaniem, dzięki zastosowaniu najlepszych technologii w branży oraz współpracy ze światowymi dostawcami. Dzięki użyciu technologii Voice over IP (VoIP) telefony komunikują się głosem w jakości HD. Transmitowany głos jest wyraźny i zrozumiały dla odbiorcy – w jakości porównywalnej do rozmów bezpośrednich. Wyposażone w podwójny gigabitowy port sieciowy Ethernet, mogą być zasilane poprzez Power Over Ethernet lub zasilacz sieciowy. Wytrzymałe na wiele godzin ciągłej pracy spełniają najwyższe standardy zadowalając najbardziej wymagających użytkowników. Postaw na jakość – wybierz telefon IP od Axtel.

axtel międzynarodowy zasięg telefonów IP
Międzynarodowy zasięg

Z roku na rok Axtel otwiera nowe biura sprzedaży na całym świecie oraz nawiązuje współprace z lokalnymi partnerami. Pomaga to marce poznać jeszcze lepiej potrzebny klientów równocześnie zwiększając dostępność produktów na danym rynku.

Szybkość wdrożenia

W Axtel zdajemy sobie sprawę, że konfiguracja produktu jest zazwyczaj długim, żmudnym procesem przez który trzeba przejść. Dlatego cała linia telefonów Axtel posiada prostą w obsłudze aplikację, która umożliwia szybkie wdrożenie oraz automatyczną konfigurację telefonów/provisioning przez HTTP, HTTPS, FTP oraz PnP.

Unikalność produktów

Posiadanie telefonów IP jest nieodzownym elementem każdego nowoczesnego biznesu. Modele Axtel wyposażone są w duży wyświetlacz LCD, który można przystosować do osobistych preferencji użytkownika dzięki technologii XML. Podstawa telefonu regulowana w dwóch płaszczyznach oraz możliwość montażu na ścianie zapewniają ergonomię pracy.

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz również Słuchawki Axtel