Intuicyjne telefony IP

Seria telefonów Axtel została zaprojektowana z myślą o firmach dla których jakość produktów i ich funkcjonalność są priorytetem.

Dowiedz się więcej

Axtel to międzynarodowy producent telefonów IP

Europejska marka Axtel specjalizuje się w produkcji profesjonalnych słuchawek nagłownych i telefonów IP. Wielo letnie doświadczenie na rynku oraz ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby użytkowników umożliwiły stworzenie funkcjonalnego produktu przy zastosowaniu najwyższych technologii w branży. Dbanie o każdy szczegół oraz niezawodność są domeną Axtel dlatego klienci, którzy raz poznają jakość produktów zostają z marką na lata.

Poznaj nasze produkty

Telefon IP AX-200
Ekonomiczne rozwiązanie dla wymagających firm.

AX-200 to nowy model z rodziny telefonów IP Axtel. Prosty a jednocześnie oferujący funkcje, które z reguły można znaleźć w bardziej zaawansowanych modelach. Telefon dedykowany jest dla pracowników biurowych. Zachwyca solidną konstrukcją. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wbudowany wyświetlacz LCD z podświetleniem zapewni szybki i łatwy podgląd na oczekujące wiadomości i połączenia.

 

Dowiedz się więcej
Telefon IP AX-300G
Telefon IP stworzony z myślą o biznesie. AX-300G klasyczny telefon VoIP

AX-300G to łatwy w użytkowaniu, nowoczesny telefon biurowy posiadający 4 konta SIP, 4 przyciskikontekstowe oraz 5-stronne połączenia konferencyjne. Model wyposażony jest w zaawansowanysystem redukcji zakłóceń, przyczyniając się do usprawnienia komunikacji i zwiększenia wydajnościpracy.

Dowiedz się więcej
Telefon IP AX-400G
AX-400G z kolorowym wyświetlaczem oraz gigabitowymi interfejsami

AX-400G to innowacyjny telefon IP z wbudowanym wyświetlaczem TFT-LCD 2,8” o rozdzielczości 320*240 pikseli, dwuportowym gigabitowym przełącznikiem. Posiada 6 przycisków linii z diodami LED, do 8 kont SIP oraz 5-stronne połączenia konferencyjne. Model z serii multimedialnej zapewnia najwyższą jakość dźwięku HD bez zbędnych odgłosów echa i zakłóceń. Zaprojektowany dla firm, które stawiają na niezawodność i przystępną cenę.

Dowiedz się więcej
Telefon IP AX-500W
Multimedialny model nowej generacji z funkcją Wifi/ Bluetooth

Telefon linii AX-500W z dwuportowym gigabitowym przełącznikiem, wyróżnia się wbudowanym modułem Wifi oraz Bluetooth. Przeznaczony dla firm każdej wielkości. Posiada 12 kont SIP, 5-stronny mostek audiokonferencyjny oraz możliwość integracji z innowacyjnym systemem EHS. Rozszerzoną funkcjonalność linii AX-500W dopełnia elegancki wygląd, który zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Dowiedz się więcej
Moduł rozszerzający AX-46
Moduł rozszerzający AX-46

Zarządzanie połączeniami w dużej firmie nie należy do łatwych i często nawet najbardziej zaawansowany telefon stacjonarny nie jest w stanie sprostać temu zadaniu w pojedynkę. Moduł rozszerzający AX-46 powstał, by maksymalnie zwiększyć funkcjonalność Twojego telefonu IP Axtel AX-500W i pomóc uzyskać jeszcze większą kontrolę nad połączeniami telefonicznymi pracownikom na stanowiskach asystenckich i sekretarskich.

 

 

 

Dowiedz się więcej

O telefonach Axtel

Seria telefonów IP Axtel jest niezawodnym rozwiązaniem, dzięki zastosowaniu najlepszych technologii w branży oraz współpracy z światowymi dostawcami. Dzięki użyciu technologii Voice over IP (VoIP) telefony komunikują się głosem w jakości HD.

Transmitowany głos jest wyraźny i zrozumiały dla odbiorcy, w jakości porównywalnej do rozmów bezpośrednich. Wyposażone w podwójny gigabitowy port sieciowy Ethernet, mogą być zasilane poprzez Power Over Ethernet lub zasilacz sieciowy. Wytrzymałe na wiele godzin ciągłej pracy spełniają najwyższe standardy zadawalając najbardziej wymagających użytkowników.

Międzynarodowy zasięg

Z roku na rok Axtel otwiera nowe biura sprzedaży na całym świecie oraz nawiązuje współprace z lokalnymi partnerami. Pomaga to marce poznać jeszcze lepiej potrzebny klientów równocześnie zwiększając dostępność produktów na danym rynku.

Szybkość wdrożenia

W Axtel zdajemy sobie sprawę, że konfiguracja produktu jest zazwyczaj długim, żmudnym procesem przez który trzeba przejść. Dlatego cała linia telefonów Axtel posiada prostą w obsłudze aplikację, która umożliwia szybkie wdrożenie oraz automatyczną konfigurację telefonów/provisioning przez HTTP, HTTPS, FTP oraz PnP.

Unikalność produktów

Posiadanie telefonu VoIP jest nieodzownym elementem każdego nowoczesnego biznesu. Modele Axtel wyposażone są w duży wyświetlacz LCD, który można przystosować do osobistych preferencji użytkownika dzięki technologii XML. Podstawa telefonu regulowana w dwóch płaszczyznach oraz możliwość montażu na ścianie zapewniają ergonomię pracy.

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz również Słuchawki Axtel
Nowe produkty