Rozwiązania dla pracujących z domu
i pracowników mobilnych

Your home, Twój dom, Twoje biuroYour office

Najlepsze rozwiązania do domu
i pracy zdalnej

Pracownicy pracujący w domu mają takie same potrzeby jak ci pracujący na terenie firmy. Wymagają rozwiązań technologicznych, które są w stanie odfiltrować dźwięki otoczenia i pozwalają im w pełni skoncentrować się na zadaniach komunikacyjnych.

Pracownicy mobilni potrzebują również wysokiego stopnia wszechstronności swoich urządzeń i zapewnienia pełnej kompatybilności z preferowanymi środowiskami sprzętowymi i programowymi.

Zestawy słuchawkowe Axtel: krystalicznie czysty dźwięk w dowolnej lokalizacji

Rozwiązania firmy Axtel Headsets mają na celu zapewnienie pracownikom domowym środków do efektywnej i profesjonalnej komunikacji niezależnie od środowiska pracy. Oferują krystalicznie czystą komunikację i eliminują wszelkie możliwe zniekształcenia dźwięku między nadawcą a odbiorcą. Wysokiej jakości mikrofony i głośniki wyposażone są w najnowsze technologie redukcji szumów, a jakość wykonania zapewnia komfort i najwyższy poziom skupienia podczas rozmów.

Zestawy słuchawkowe Axtel oferują pracownikom mobilnym rozwiązania, które umożliwiają:

Wirtualne Spotkania

Przejrzystość, która występuje normalnie w spotkaniach bezpośrednich

Mobilność w podróży

Umożliwia personelowi łatwe odbieranie wszelkich połączeń niezależnie od lokalizacji

Rozmowy z klientami

Wysokiej jakości dźwięk i jakość rozmów prowadzonych nawet z domu

Unified Communications

Komunikacja wielokanałowa ma kluczowe znaczenie dla zespołów rozproszonych geograficznie.

Zestawy słuchawkowe Axtel oferują kompatybilność i łatwą kontrolę dla dowolnej konfiguracji prowadzonej komunikacji, umożliwiając użytkownikom łatwe przełączanie kanałów i płynne przechodzenie z jednego środowiska do drugiego.

Odwiedź strony produktowe by uzyskać więcej informacji

Wireless

Dla wielu użytkowników, swoboda przemieszczania się i wygoda użytkowania są kluczowe, szczególnie w środowisku o dużym natężeniu dźwiękowym czy podczas pracy poza biurem.

Rozwiązania bezprzewodowe firmy Axtel dają użytkownikom pracującym w domu możliwość poruszania się w trakcie prowadzenia rozmów, umożliwiając im pełną kontrole nad rozmową i reagowanie na zmiany w otoczeniu, gdy tylko się pojawią.

Odwiedź strony produktowe by uzyskać więcej informacji

Direct

Z racji, że różnorodność urządzeń dostępnych do pracy i nauki w domu powiększa się każdego dnia, pracownicy mobilni potrzebują zestawów słuchawkowych, które współpracują z każdym dostępnym urządzeniem, niezależnie od tego, czy są to komputery PC, smartfony czy tablety.

Axtel oferuje zestawy słuchawkowe modele odpowiednie dla każdego urządzenia mobilnego, co oznacza, że każda osoba pracująca lub ucząca się zdalnie ma do dyspozycji niezawodny sprzęt do komunikacji.

Odwiedź strony produktowe by uzyskać więcej informacji

Profesjonalny zestaw słuchawkowy:
Wszystko czego potrzebujesz niezależnie od środowiska pracy

Axtel oferuje profesjonalne zestawy słuchawkowe, które posiadają szeroką gamę opcji dopasowanych do potrzeb i preferencji każdego użytkownika lub całej organizacji.

Modele są dostępne w różnych konfiguracjach, z głośnikami 28 mm zoptymalizowanymi do rozmów dwukierunkowych, skutecznie izolując użytkownika od dźwięków otoczenia lub głośnikami 40 mm zapewniającymi optymalną jakość dźwięku i pełną koncentrację, a także konfigurację głośników pojedynczych i podwójnych.

Odwiedź strony produktowe by uzyskać więcej informacji

Webcams

W przypadku kamer internetowych Axtel, AX-FHD Webcam i AX-FHD Webcam Pro, kompaktowy rozmiar i wysoka jakość idą w parze, ponieważ obie gwarantują doskonałą rozdzielczość obrazu z transmisją 1080p Full HD z autofokusem i automatycznym balansem bieli. Ponadto, AX-FHD Webcam Pro została wyposażona w szeroki kąt widzenia 105 stopni oraz rewelacyjną płynnością obrazu 60 klatek na sekundę. Doskonały mikrofon z redukcją szumów pozwala słuchaczom cieszyć się wyraźną komunikacją, niezależnie od tego, czy jest to krótka wymiana pomysłów, czy długa prezentacja.

Wyposażone w kabel USB i funkcję Plug & Play, z łatwością połączą się z różnymi urządzeniami. Kompatybilne z Windows 10 i starszymi wersjami – Windows 8 i Windows 7, XP i obsługują wiele programów i aplikacji do wideokonferencji.

Pokaż produkt

Dowolne złącze, dowolne urządzenie

Szeroki wybór wtyczek – USB, Jack 3,5 mm i QD – pozwala na szeroki zakres zastosowań zestawów słuchawkowych Axtel

Złącze QD

USB

Jack 3.5mm

Zestawy słuchawkowe Axtel są kompatybilne z:

Nie znalazłeś
swojego
urządzenia?

Stale poszerzamy bazę kompatybilnych produktów. Daj nam znać, jakiego urządzenia używasz – na pewno znajdziemy rozwiązanie

wyślij swój model

Potrzebujesz pomocy?