Kamerki internetowe do laptopa Axtel

Nowoczesne kamery internetowe do laptopów i komputerów zaprojektowane do prowadzenia najwyższej jakości spotkań online – niezależnie od lokalizacji. Kamerka do laptopa Axtel to najlepsze rozwiązanie do pracy w biurze, pracy zdalnej oraz edukacji.

Sprawdź produkty

Axtel to europejska marka o globalnym zasięgu, produkująca sprzęt ICT – w tym także kamery internetowe. Oferowana przez Axtel kamerka do laptopa to synonim najwyższej jakości.

Axtel specjalizuje się w wytwarzaniu sprzętu przeznaczonego do telekomunikacji, w szczególności w produkcji profesjonalnych słuchawek nagłownych, telefonów IP oraz kamer internetowych.

Pomimo, że wywodzi się z Europy to urządzenia tej firmy używane są na całym świecie. Axtel od początku swojej działalności nastawiony jest na potrzeby i sugestie swoich klientów, dążąc tym samym do tworzenia funkcjonalnych urządzeń najwyższej jakości. W związku z oczekiwaniami rynku i klientów, w 2020 roku światło dzienne ujrzała pierwsza kamerka do laptopa Axtel. Był to krok w stronę stworzenia linii profesjonalnych kamer internetowych Axtel. Dzisiaj każda kamerka do laptopa Axtel to synonim najwyższej jakości i technologii w przystępnej cenie.

Poznaj nasze produkty

Kamerka do laptopa Axtel AX-FHD Webcam Pro
Nowy standard wirtualnych spotkań

Axtel AX-FHD Webcam Pro sprawi, że wszyscy uczestnicy wirtualnego spotkania poczują się jakby spotykali się w jednym pokoju – twarzą w twarz z każdym z rozmówców. Ta innowacyjna kamerka do laptopa, zmaksymalizuje efektywność Twojej firmy, umożliwiając doskonałą jakość wirtualnych spotkań przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia obejmie wielu uczestników spotkania jednocześnie, utrzymując przy tym wysoką jakość obrazu.

 

Dowiedz się więcej
Kamerka do laptopa Axtel AX-FHD Webcam
Niewielkie urządzenie, ogrom możliwości

Kamerka do laptopa AX-FHD Webcam to wysokiej jakości kamerka do laptopa, która została zaprojektowana by zapewniać użytkownikom wysokiej jakości wideo rozmowy niezależnie od miejsca w jakim się znajdują. To niewielkie urządzenie gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p oraz funkcjom Auto Focus i automatyczny balans bieli.

 

Dowiedz się więcej

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?

Nowe produkty