Rozwiązania wideo do konferencji

Nowoczesne kamery internetowe do laptopów i komputerów zaprojektowane do prowadzenia najwyższej jakości spotkań online – niezależnie od lokalizacji. Kamerka do laptopa Axtel to najlepsze rozwiązanie do pracy w biurze, pracy zdalnej oraz edukacji.

Sprawdź produkty

Axtel to europejska marka o globalnym zasięgu, produkująca sprzęt ICT – w tym także kamery internetowe. Oferowane przez Axtel rozwiązania video to synonim najwyższej jakości.

Axtel specjalizuje się w wytwarzaniu sprzętu przeznaczonego do telekomunikacji, w szczególności w produkcji profesjonalnych słuchawek nagłownych, telefonów IP oraz kamer internetowych.

Pomimo, że wywodzi się z Europy to urządzenia tej firmy używane są na całym świecie. Axtel od początku swojej działalności nastawiony jest na potrzeby i sugestie swoich klientów, dążąc tym samym do tworzenia funkcjonalnych urządzeń najwyższej jakości. W związku z oczekiwaniami rynku i klientów, w 2020 roku światło dzienne ujrzała pierwsza kamerka do laptopa Axtel. Był to krok w stronę stworzenia linii profesjonalnych kamer internetowych Axtel. Dzisiaj każda kamerka do laptopa Axtel to synonim najwyższej jakości i technologii w przystępnej cenie.

Poznaj nasze produkty

AX-FHD Portable Video Camera Conference Speaker
Mobilny głośnik konferencyjny z kamerą

AX-FHD Portable Video Camera Conference Speaker gwarantuje możliwość organizowania wideo-konferencji niezależnie od lokalizacji, nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI) takich jak zaawansowany system tłumienia hałasów z otoczenia, optymalizacja głosu czy technologia Full Duplex, pozwalająca na optymalny odbiór dźwięków płynących z wielu kierunków, urządzenie pozwala na przeprowadzanie spotkań najwyższej jakość, nawet gdy w pomieszczeniu znajduje się kilka osób.

 

Dowiedz się więcej
AX-4K Business Webcam
Bądź widoczny i słyszany niezależnie od okoliczności

Profesjonalna kamera internetowa AX-4K Business Webcam wykorzystująca nowoczesne technologie audio i wideo zwiększa efektywność, a także komfort spotkań biznesowych, sprawiając jednocześnie, że użytkownicy mają wrażenie jakby uczestniczyli w spotkaniach osobiście. To kompaktowe urządzenie zapewnia doskonałe doświadczenia wideo dzięki zastosowaniu w nim zaawansowanej matrycy Sony 1/2.8 cala CMOS o rozdzielczości 8MP, która pozwala na uzyskanie bezkonkurencyjnej w tej kategorii jakości obrazu Ultra HD 4K 2160P w panoramicznym formacie 16:9 przy optymalnej częstotliwości wyświetlania 30 kl/s.

 

Dowiedz się więcej
AX-2K Business Webcam
Inteligentna kamera internetowa do pracy i nauki w każdych warunkach

Bezkonkurencyjna w kategorii kompaktowych rozwiązań wideo, Kamera AX-2K Business Webcam, przeznaczona jest dla osób poszukujących optymalnego rozwiązania w konkurencyjnej cenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zapewnia perfekcyjne doświadczenia wideokonferencyjne, które nie odbiegają znacznie od spotkań odbywanych w rzeczywistości. Realistyczny obraz wysokiej rozdzielczości 2K QHD 1440P gwarantowany jest przez zastosowanie światłoczułej matrycy 1/2.9 cala CMOS 4MP oraz wielo-elementowego, szklanego obiektywu. Poza tym, warunki oświetleniowe nie maja już większego znaczenia, ponieważ urządzenie wyposażone jest w inteligentną technologie Wide Dynamic Range (WDR), która pozwala na bieżąca analizę i dostosowanie parametrów wideo do zmieniającego się naświetlenia. Dodatkowo urządzenie oferuje nieskazitelną płynność obrazu do 60 kl/s oraz optymalny kąt widzenia 90°, co znacząco poprawia doznania wizualne podczas spotkań on-line. Pozostałe funkcje takie jak Auto Focus, Automatyczny Balans Bieli czy Redukcja Migotania upewnią w przekonaniu każdego użytkownika, że to rozwiązanie to właściwy wybór.

 

Dowiedz się więcej
AX-4K Video Bar
Profesjonalna komunikacja on-line w jednym urządzeniu

AX-4K Video Bar to profesjonalny zestaw konferencyjny nowej generacji, który sprawia, że uczestnicy każdego spotkania on-line czują się jakby rozmawiali ze sobą twarzą w twarz. To innowacyjne urządzenie posiada rozbudowane funkcje wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), takie jak śledzenie mówcy, zbliżenie grupowe, automatyczne kadrowanie, które niewątpliwie ułatwiają prowadzenie wideo-konferencji i rozmów biznesowych. Dodatkowo wyposażony jest w szerokokątny obiektyw zapewniający pole widzenia aż do 120°, co jest szczególnie istotne gdy w sali konferencyjnej znajduje się wiele osób lub gdy zachodzi potrzeba prowadzenia prezentacji na tablicy interaktywnej.

 

Dowiedz się więcej
Kamerka do laptopa Axtel AX-FHD Webcam Pro
Nowy standard wirtualnych spotkań

Axtel AX-FHD Webcam Pro sprawi, że wszyscy uczestnicy wirtualnego spotkania poczują się jakby spotykali się w jednym pokoju – twarzą w twarz z każdym z rozmówców. Ta innowacyjna kamerka do laptopa, zmaksymalizuje efektywność Twojej firmy, umożliwiając doskonałą jakość wirtualnych spotkań przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia obejmie wielu uczestników spotkania jednocześnie, utrzymując przy tym wysoką jakość obrazu.

 

Dowiedz się więcej
Kamerka do laptopa Axtel AX-FHD Webcam
Niewielkie urządzenie, ogrom możliwości

Kamerka do laptopa AX-FHD Webcam to wysokiej jakości kamerka do laptopa, która została zaprojektowana by zapewniać użytkownikom wysokiej jakości wideo rozmowy niezależnie od miejsca w jakim się znajdują. To niewielkie urządzenie gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p oraz funkcjom Auto Focus i automatyczny balans bieli.

 

Dowiedz się więcej
Kamerka do laptopa Axtel Hello
Kamera
ze wsparciem dla usługi Windows Hello

Z Axtel Hello możesz zapomnieć o wpisywaniu hasła, ponieważ logowanie biometryczne odbywa się w mgnieniu oka, szybciej niż wpisanie jakiegokolwiek hasła. Łatwo zalogujesz się w miejscu publicznym bez obaw, że Twoje hasło może być zauważone. Szybko zalogujesz się w systemie na którym jest wiele kont.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?