Kamery internetowe Axtel

Nowoczesne kamery internetowe zaprojektowane do prowadzenia najwyższej jakości spotkań online niezależnie od lokalizacji.

Sprawdź produkty

Axtel to europejska marka o globalnym zasięgu produkująca sprzęt ICT, w tym także kamery internetowe

Axtel specjalizuje się w wytwarzaniu sprzętu przeznaczonego do telekomunikacji, w szczególności w produkcji profesjonalnych słuchawek nagłownych, telefonów IP oraz kamer internetowych.

Pomimo, że wywodzi się z Europy to urządzenia tej firmy używane są na całym świecie. Axtel od początku swojej działalności nastawiony jest na potrzeby i sugestie swoich klientów, dążąc tym samym do tworzenia funkcjonalnych urządzeń najwyższej jakości. W związku z oczekiwaniami rynku i klientów, w 2020 roku światło dzienne ujrzała pierwsza kamerka internetowa Axtel. Był to krok w stronę stworzenia linii profesjonalnych kamerek Axtel.

Poznaj nasze produkty

Axtel AX-FHD Webcam Pro
Nowy standard wirtualnych spotkań

Axtel AX-FHD Webcam Pro sprawi, że wszyscy uczestnicy wirtualnego spotkania poczują się jakby spotykali się w jednym pokoju, twarzą w twarz z każdym z rozmówców. Ta innowacyjna kamera internetowa zmaksymalizuje efektywność Twojej firmy, umożliwiając doskonałą jakość wirtualnych spotkań przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia obejmie wielu uczestników spotkania jednocześnie, utrzymując przy tym wysoką jakość obrazu.

 

Dowiedz się więcej
Axtel AX-FHD Webcam
Niewielkie urządzenie, ogrom możliwości

AX-FHD Webcam to wysokiej jakości kamera, która została zaprojektowana by zapewniać użytkownikom wysokiej jakości wideo rozmowy niezależnie od miejsca w jakim się znajdują. To niewielkie urządzenie gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p oraz funkcjom Auto Focus i automatyczny balans bieli.

 

Dowiedz się więcej

Rozwiązania dla Twojej branży

Call Center

BPO

Sektor IT

Usługi teleinformatyczne

Finanse i bankowość

Ubezpieczenia

Logistyka i transport

FMCG

Energia

Potrzebujesz pomocy?

Nowe produkty