Axtel jest producentem profesjonalnych rozwiązań telekomunikacyjnych

Tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów, oraz współpracujemy z nimi na zasadach partnerstwa. W procesie projektowania rozwiązań naszym priorytetem są oczekiwania i potrzeby użytkowników. Celem jest tworzenie produktów, które najbardziej efektywnie ułatwiają pracę naszych klientów.
Używana przez nas nowoczesna technologia dźwięku sprawia, że oferowane rozwiązania zwiększają autentyczność rozmów biznesowych.

Nieustannie się rozwijamy

Pragniemy tworzyć coraz lepsze i trwalsze rozwiązania, wydłużając cykl życia produktu i zmniejszając zanieczyszczenie. Nasza technologia wspiera naszych klientów w rozwoju i osiąganiu celów. Stworzyliśmy obszerne portfolio naszych produktów dla przedsiębiorstw na całym świecie. Tym, co nas cieszy jest fakt, że klienci którzy poznali nasze produkty już z nami zostają, a często pierwsza współpraca zmienia się w długotrwałe partnerstwo biznesowe oparte na zaufaniu.
Świat Axtel to nie tylko szeroki wachlarz produktów, które trzeba poznać. To także możliwość ich personalizacji, aby nie tylko wychodziły naprzeciw potrzeb użytkowników, ale także, aby budowały tożsamość marki klienta. Zapraszamy do naszego świata i odkrycia naszych produktów!

Sprawdź naszą ofertę
5 powodów dlaczego warto wybrać produkty Axtel
1. Doświadczenie
Axtel Headsets działa już przeszło 16 lat na rynku profesjonalnych słuchawek nagłownych dążąc nieustannie, aby stać się firmą globalną, liderem profesjonalizmu i jakości.
2. Europejskie standardy
Produkujemy nasze rozwiązania w Europie i stoimy na straży ich jakości. Kontrolujemy każdy etap produkcji. Doskonalimy naszą technologię. Nasze produkty możemy dostosowywać pod specyficzne potrzeby klientów.
3. Wysoka jakość
Naszym zobowiązaniem jest wysoka jakość. Nasze rozwiązania wspierają ludzi, którzy używają ich w pracy. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby były one bezpieczne, wygodne i solidne, ale także estetyczne. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie takiej technologii, która możliwie najpełniej asystuje użytkownikom w realizacji ich zadań merytorycznych.
4. Współpraca
Tworzymy więzi i współdziałamy. Uczestniczymy w konferencjach i targach branżowych na całym świecie. Organizujemy konferencje i spotkania tematyczne, aby dzielić się wiedzą i rozwijać. Jesteśmy w ciągłej komunikacji z naszymi klientami.
5. Partnerstwo
Jesteśmy certyfikowanymi partnerami najbardziej rozpoznawalnych marek telekomunikacyjnych na świecie, a nasze produkty są kompatybilne z większością ich rozwiązań. Przykładamy do tego szczególną uwagę.

Nasze marki

Axtel wcześniej producent słuchawek nagłownych, dzisiaj globalny dostawca wysokiej jakości rozwiązań do telekomunikacji zarówno z myślą o biznesie, jak i Klientach indywidualnych. Słuchawki, telefony multimedialne, inne rozwiązania telekomunikacyjne – Axtel stawia na ciągły rozwój z myślą o swoich Klientach. Wspiera ich w osiąganiu sukcesów dostarczając profesjonalne produkty, oparte na nowoczesnych technologiach dźwięku, niezawodne i bardzo wygodne w użytkowaniu.

Potrzebujesz pomocy?