Kamera z mikrofonem

Kamery z mikrofonem Axtel to propozycja adresowana do osób, które na co dzień wykorzystują do komunikacji komputer stacjonarny lub laptop. To nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne – doskonale sprawdzające się w trakcie wideokonferencji, ułatwiające realizację obowiązków zawodowych i usprawniające naukę zdalną. Kamera z mikrofonem może być wykorzystywana zarówno do celów służbowych jak i prywatnych.

Sprawdź produkty

Gwarancja realizacji
różnorodnych celów

Kamera z mikrofonem do komputera

Dostępne w tej kategorii profesjonalne kamery z mikrofonem do komputera to urządzenia, których podłączenie i obsługa są calkowicie intuicyjne. Zaprojektowane do prowadzenia spotkań online, niezależnie od lokalizacji, zapewniają perfekcyjny obraz i precyzyjnie odzwierciedlają rzeczywiste kolory. Inwestując w kamerę do komputera Axtel, zrealizujesz założone cele – bez względu na to, czy szukasz rozwiązań biznesowych, do pracy zdalnej, czy edukacji.

 

Stabilny obraz o wysokiej rozdzielczości i doskonała jakość dźwięku, jaką zapewnia, wyraźnie skracają dystans dzielący Cię z rozmówcą i zapewnią pełną swobodę działania w wirtualnym świecie.

Poznaj nasze produkty

Kamera z mikrofonem Axtel AX-FHD Webcam Pro

Axtel AX-FHD Webcam Pro sprawia, że użytkownicy czują się podczas spotkania, jakby byli w tym samym pomieszczeniu. Innowacyjna kamera oferuje aż 60 klatek na sekundę, rewelacyjny obraz oraz mikrofon niwelujący szumy i pogłos. Przejdź na wyższy poziom spotkań on-line i oszczędzaj czas, poprawiając przy tym komunikację z Klientami i swoim zespołem.

 

Dowiedz się więcej
Kamera do komputera Axtel AX-FHD Webcam

Kamera internetowa AX-FHD Webcam dedykowana jest do prowadzenia rozmów i konferencji dla średnich i dużych firm. Mimo kompaktowej budowy, zapewnia doskonałą jakość obrazu w Full HD 1080p, Auto Focus, balans bieli oraz mikrofon z redukcją szumu.

Dowiedz się więcej

Napisz do nas

Kamera z mikrofonem – Stabilny obraz i krystalicznie czysty dźwięk.

Kamery z mikrofonem do komputera produkowane przez Axtel gwarantują stabilny obraz o wysokiej rozdzielczości i krystalicznie czysty dźwięk w jakości HD. Proponowane rozwiązania znacząco podnoszą komfort pracy, pozwalając realizować obowiązki zawodowe w różnych warunkach – również w biurach otwartych, o dużej powierzchni. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy w wideo rozmowie bierze udział większa liczba osób. Parametry charakteryzujące kamery biznesowe do komputera Axtel pozwalają zapewnić wszystkim uczestnikom spotkania uczestniczenie w konwersacji bez żadnych zakłóceń.

Kamera z mikrofonem do komputera – idealne do nowoczesnych biur

Produkty Axtel powstają na bazie nowoczesnych i starannie opracowanych rozwiązań. Stanowią jednocześnie narzędzie codziennej, wielogodzinnej pracy oraz stały element wyposażenia biura. Wykonane z lekkich materiałów, zwracają uwagę swoim minimalistycznym designem i zapewniają maksymalną wygodę pracy. Kamery idealnie pasują do do nowoczesnych biur, podnosząc funkcjonalność i efektywność pracy w firmie.