Axtel

ONE logo

Axtel One to słuchawki idealne do biura, domu i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wyciszenia i wygodnego słuchania muzyki lub skoncentrowania na spotkaniu z klientem.

The Axtel One is a headset perfect for the office, home, and anywhere you need to quiet down and listen to music or focus on a meeting with a client.

Axtel One headset
Axtel One headset

Imponująco wygodne, wyposażone w sprawdzone funkcje, w dopracowanej konstrukcji.

Poznaj Axtel One – nową generację inteligentnych słuchawek z mikrofonem z redukcją szumów, kompatybilnych z wiodącymi platformami komunikacyjnymi.

Chwila prywatności? Nie musisz sięgać do komputera, jednym dotknięciem wyciszysz mikrofon, zmienisz głośność i odbierzesz połączenia na zintegrowanym module.

Z One usłyszysz swojego rozmówcę wyraźnie, tak samo jak wszystkie tony ulubionej piosenki. Wydajne 40-milimetrowe przetworniki umieściliśmy w specjalnie opracowanej obudowie, która znacząco redukuje zniekształcenia akustyczne, zaś wbudowany w One mikroprocesor audio nieustannie monitoruje i dobiera parametry dźwięku pod kątem najlepszego dźwięku.

Dodatkowo One wyposażono w podwójny mikrofon i zaawansowane algorytmy redukcji szumów otoczenia, dzięki czemu Twój rozmówca usłyszy tylko Ciebie. 


Wiemy, że ulubione słuchawki to wygodne słuchawki. Zaprojektowaliśmy każdy element One z myślą o całodziennej pracy. Połączenie miękkich w dotyku materiałów, wegańskiej skóry, ultralekkiej konstrukcji i matowych czarnych gumowych wykończeń to recepta na niezrównaną wygodę.

Zaawansowany system redukcji szumów z podwójnym mikrofonem

Wyraźne i czyste połączenia w każdych warunkach dzięki podwójnemu mikrofonowi o wysokiej wydajności z redukcją szumów. Zespół dwóch mikrofonów skutecznie redukuje szumy tła i poprawia jakość głosu.

Pilot zintegrowany
w przewodzie

Zintegrowany pilot pozwala z łatwością sterować połączeniami. Posiada przyciski do wyciszania, regulacji głośności i odbierania/kończenia połączeń. Jego wbudowany mikrofon przechwytuje hałas otoczenia i wspomaga funkcję redukcji szumów podczas rozmów.

Technologia inteligentnego cyfrowego przetwarzania dźwięku

Najlepsze brzmienie dzięki zaawansowanemu cyfrowemu przetwarzaniu dźwięku. Wbudowany procesor audio monitoruje i dostraja parametry dźwięku, aby uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku. Usłyszysz każdy detal w rozmowie 
i muzyce.

Wydajne przetworniki
o średnicy 40 mm dla najlepszego dźwięku

Pozwól przenieść się w świat doskonałego dźwięku z wydajnych, 40-milimetrowych przetworników audio. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja obudowy redukuje zniekształcenia akustyczne i wzmacnia basy. Słuchawki emitują pełny i dobrze zbalansowany dźwięk.

Zaprojektowane do całodziennego noszenia 
w każdych warunkach

Używaj słuchawek przez cały dzień i w każdych warunkach dzięki ich przemyślanej konstrukcji. Axtel od prawie 20 lat dostarcza słuchawki dla klientów biznesowych, wiemy, że całodzienny komfort jest kluczowy – Axtel One jest tego odzwierciedleniem. Już od pierwszej chwili odczujesz imponujący poziom komfortu

Ultralekkość

Zapomnij, że nosisz słuchawki dzięki ultralekkiej konstrukcji. Nauszniki i pałąk wykonane są z pianki z pamięcią kształtu i wegańskiej skóry, natomiast gumowa, matowa, czarna konstrukcja daje doznania zarezerwowane wcześniej tylko dla słuchawek z segmentu premium.

Zgodność z wiodącymi platformami komunikacyjnymi

Bezproblemowo połącz słuchawki z wiodącymi platformami komunikacyjnymi. Odbieranie połączeń lub wyciszanie mikrofonu odbywa się bezpośrednio z pilota zdalnego sterowania.

Plug & Play
USB-A / USB-C

Podłącz i używaj przez złącze USB. Axtel One działa od razu po wyjęciu z pudełka. Nie są potrzebne żadne sterowniki ani oprogramowanie. Po prostu podłącz słuchawki do dowolnego urządzenia.

Zaprojektowane 
i wyprodukowane 
w UE

Zaufaj europejskiej jakości i nowatorskemu designowi. Axtel One został zaprojektowany i wyprodukowany w UE, zgodnie z wysokimi standardami produkcyjnymi i niezawodnością. Słuchawki gwarantują niezawodne działanie.

Wegańska Skóra

Ultralekkość

Wbudowany mikroprocesor audio

Mikforon z redukcją szumów

Gumowe Wykończenia Czarny Matt

Wydajny Przetwornik Audio

Wbudowany Pilot

Axtel One headset

Vegan Leather

Black Matt Rubber

Powerful Audio Drivers

Inline Call Control Module

Ultra-Lightweight

Advanced Digital Sound Processing

Noise – Cancelling Microphone

Dane techniczne

Kategoria: Unified Communications
Przewodowe / Bezprzewodowe: Przewodowe
Interfejs słuchawek: USB-A
Pasmo przenoszenia głośnika: Stereo HD (20 – 20 000 Hz)
Rozmiar przetwornika audio: 40 mm
Technologia Acoustic Protection: Tak, < 118 dB(A)
Redukcja szumów mikrofonu: Tak
Digital Signal Processing: Tak
Automatic Gain Control: Tak
Dioda zajętości: Tak
Materiał nauszników i pałąka: Pianka z pamięcią kształtu, skóra wegańska
Plug&play: Tak
Styl noszenia: Stereo